Usługi CNC

Wysoka jakość produktów i usług

Usługi CNC wysokiej jakości

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy Transmet, każdy otrzymuje profesjonalną poradę oraz gwarancję najwyższej jakości usług CNC z wykorzystaniem niezawodnych obrabiarek.

Zakres usług CNC w Transmet

  • Wiercenie – usługa CNC polegająca na wywierceniu w danym materiale otworów o określonym położeniu, średnicy i głębokości, a także ich wykonanie czy też modyfikowanie obecnych już otworów. 
  • Toczenie – to precyzyjna usługa CNC, będąca procesem obróbki skrawaniem polegającym na obrabianiu różnego rodzaju brył w ruchu obrotowym i przy pomocy specjalnego narzędzia, które porusza się ruchem posuwowym i modeluje dany materiał według określonego projektu. 
  • Frezowanie – usługa CNC polegająca na obróbce skrawaniem materiałów, w której ruch obrotowy wykonuje narzędzie, natomiast przedmiot obrabiany jest nieruchomy lub porusza się ruchem posuwowym.
  • Obróbka płaszczyzn i kształtów – to złożona usługa CNC, której celem jest obrabianie skrawaniem różnego rodzaju materiałów w celu uzyskania określonych płaszczyzn oraz kształtów, często charakteryzujących się dość złożoną formą.  

Dlaczego warto skorzystać z usług CNC firmy Transmet?

Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży CNC i zatrudnia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług CNC i w pełni profesjonalne podejście do każdego klienta oraz jego wymagań. Ponadto posiadamy bogatą ofertę produktów, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje.